Co nabízíme

Tak jako se stali Šerpové pomocníky horolezeckých výprav na nejvyšší štíty planety, nabízíme Vám průvodcovskou pomoc na zrádné cestě k dosažení dobré kondice a harmonizace organizmu jak po stránce fyzické, tak i duševní, psychické.

Jak jste jistě pochopili, nenabízíme Vám, že za Vás uděláme vše potřebné. Ale to, že Vám pomůžeme nacházením lepší cesty, na které Vám sejmutím velké části zátěže z Vašich „zad“, pomůžeme kráčet svižněji, odhodlaněji a s rovnými zády k společně vytčenému cíli. Šerpa za Vás nevystoupí na vrchol štítu, stejně tak jako se nedostanete do dobré kondice, pokud by za Vás trénink v posilovně odcvičil trenér. Tak i my budeme od Vás vyžadovat určité úsilí, snahu a odhodlání.

Máme dost zkušeností na to, abychom věděli, že naše nabídka nebude pro každého. Takže pokud nemáte pocit, že jste odhodláni pro sebe začít něco dělat, bouchali byste na špatné dveře. Pokud jsme Vás ještě neodradili, prohlédněte si a přečtěte, pokud možno všechny naše informace, než se rozhodnete nějaké peníze za naše služby zaplatit. Máte možnost získat nyní jako dárek zdarma naší video-prezentaci, která je na téma ročních cyklů, především ročních období. Abyste lépe viděli, jak nad věcmi přemýšlíme. V klidu popřemýšlejte, zda Vám náš způsob, téměř domácí prostředí a osobní přístup budou vyhovovat.