Život v pohodě

Život by se neměl skládat pouze z práce, povinností a neustále snahy o něco. Je dobré mít i jakýsi nadhled a umět si život také zpříjemnit. Umožnit organizmu čas od času vypnout, uvolnit se, zrelaxovat. Snad Vám zde na stránce nazvané: "Bylo, je a bude" přineseme malinko zajímavostí, které by Vám mohly zpříjemnit a také zjednodušit život, odreagování od běžného shonu a doufáme, že i trochu inspirace k zamyšlení. Opět, jako vždy, necháme na Vás, jak moc vážně budete naše informace brát.

Někdy zde naleznete i informace o chystaných a připravovaných akcích a novinkách. 

Rok kovové krysy

Přejeme Vám pohodu a spokojenost ve všech oblastech Ba-Gua.

Haiku

Víra hory přenáší, společnost ničí.

Citát

„Dějiny ženy jsou dějinami nejsurovější tyranie, jakou poznal svět: tyranie slabého nad silným.“

O. Wilde

V jaké fázi ročního cyklu se právě nacházíme.

Těm z Vás, co ještě nemáte naši video-prezentaci nazvanou ROČNÍ CYKLY chci říci, že se již nacházíme v letním období.

Je po zimním slunovratu a to je moment, kdy se začínáme vzdalovat (Země) od slunce.

Fáze měsíce

Fáze přibývajícího měsíce, ve které se právě nacházíme, je pravým opakem měsíce ubývajícího. Přibývající měsíc, od novoluní po úplněk, se náramně hodí k nabývání, zadržování, získávání čehokoliv. Chcete-li nebo potřebujete-li přibrat na váze máte velkou možnost udělat větší krok k cíli. Neváhejte a zvyšte své úsilí. Dvojnásob se Vám vyplatí.  

Vy, co se naopak snažíte zhubnout, zvolněte tempo a nechejte organizmus trochu spočinout – srovnat, aby se lépe připravil na fázi měsíce vhodnou na hubnutí. 

Nezapomínejte na tolik důležité sportování, ale uvědomte si, že i sportovat se musí umět. Snažte se dovědět vše, aby Vám sport neškodil, ale pomáhal.