Nature´s Plus

 Natures Plus  

Vitamin B12 1000mcg (kyanokobalamin)

Za balení 90 tablet vitaminu B 12 1000 mcg zaplatíte 556,- Kč.

Vitamin B12 je nutný k prevenci chudokrevnosti. Napomáhá kyselině listové v regulaci tvorby červených krvinek a podporuje využití železa. Tento vitamín je rovněž nezbytný pro správné trávení, absorbci potravy, syntézu bílkovin a metabolizmus uhlohydrátů a tuků. Podporuje tvorbu a životnost buněk.

Natures Plus

Vitamin C 1000 mg 

Za balení 180 tablet zaplatíte  720,- Kč

Tak jako vitaminy skupiny B je i vitamin C rozpustný ve vodě, takže se rychle vstřebá a rychle zase z těla vyloučí. Naštěstí ale, dnes již existuje vitamin C s průběžným vstřebávání (timed release – T.R.), což znamená, že vitamin C je po dlouhou dobu přítomen v organizmu a má průběžně blahodárný účinek.

Natures Plus 

Green and Red 

Za balení 90 tablet Green and Red zaplatíte 996,- Kč

Vždy jsem hledal komplex vitamínů a minerálů v přírodní - šetrné podobě, který by byl schopen pokryt nároky organizmu při vysoké fyzické a psychické zátěži a zároveň byl schopen organizmus udržovat v dobré kondici. Na našem trhu nebyl výrobek, který by splňoval mé požadavky, co se týká složení u komplexů a tak jsem byl nucen si skládat vlastní komplex  z jednotlivých doplňků. Bylo to mnohem dražší a komplikovanější, než vzít dobře vymyšlený komplex v podobě tablety a tu polknout. Asi před dvaceti lety se nám, povedlo takový komplex najít a zařadit, jako jeden ze základních doplňků, který se nejvíce blíží mým představám. Tím komplexem je GREEN AND RED  od společnosti Natures Plus.

Nature´s Plus

Produkty Nature's Plus jsou odvozeny z nejkvalitnějších dostupných přírodních zdrojů. My v Nature's Plus vyhledáváme a formulujeme nejjemnější ze všech přírodních vitamínů z nejvzdálenějších koutů země. To vám zajistí bezkonkurenční kvalitu bez ohledu na cenu.

Je to politika společnosti Nature's Plus, která vás ujišťuje o nejvyšší čistotě a kvalitě. Přírodní vitamínové přípravky Nature's Plus jsou vyráběny s využitím nejlepších dostupných výrobních postupů, které zajišťují účinnost a stabilitu. V souladu s těmito zásadami jsme u společnosti Nature's Plus zárukou.

ZÁRUKA

■ Nature's Plus zaručuje, že všechny vitaminové a minerální prostředky splňují nebo překračují federální předpisy.

■ Společnost Nature's Plus podnikla kroky, aby zabránila škodlivé oxidaci produktů.

■ Nature's Plus využívá nejmodernější techniky k utěsnění škodlivých účinků vlhkosti a světla.

■ Produkty společnosti Nature's Plus jsou vyráběny za nejvyšších možných standardů a využívají moderní techniky kontroly jakosti v našem vlastním výrobním závodě.

■ Nature's Plus zaručuje bezkonkurenční kvalitu a nepřekonatelné výsledky s nezávislými laboratorními testy.

■ Nekompromisní kvalita, neochvějný závazek. Je to tento standard excelence, který hrdě přichází do každého z našich předpisových doplňků kvality.

Vážený zákazníku:

Spotřebitelé hledají energii a zvýšenou kvalitu života z přírodního trhu s vitamíny. Pouze doplněk vyrobený s nejkvalitnějšími přísadami a nejvyššími standardy výroby může spotřebitelům nabízet energizující a životně náročné výsledky, které požadují. Doplňky Nature's Plus jsou známé jako definitivní doplňky energie, protože standardy excelence, které praktikuje společnost Nature's Plus, jsou výsledkem produktů, které jsou nepřekonatelné v jejich schopnosti rozpoznat čistě přirozenou energii a poskytnout konečný pocit pohody.

Průběžný výzkum nepřetržitě potvrzuje, že vitaminy a doplňky výživy hrají důležitou roli v prevenci onemocnění a zlepšování kvality života. Ale všechny přírodní vitamíny nejsou stejné. Je důležité, aby spotřebitel měl možnost rozlišovat mezi nízkokvalitními, neúčinnými značkami a vysoce kvalitními formulacemi, které jsou nezbytné pro špičkovou energii a blahobyt. Společnost Nature's Plus je zaměřena na poskytování vzdělání, které spotřebitel potřebuje k inteligentnímu výběru.

Společnost Nature's Plus je přesvědčena, že každý spotřebitel si zaslouží svobodu volby zdravých živin, které jsou nejlepší pro optimální zdraví. Obchod se zdravou výživou, společně s výživovou komunitou, je spotřebiteli nejlepším prostředkem vzdělávání a kvalitního výběru doplňků výživy. Proto už více než čtyřicet let trvale udržujeme naši loajalitu a oddanost komunitě zdravých potravin. Nature's Plus odmítá kompromitovat kvalitu za cenu a odmítá obětovat vzdělávací službu obchodu se zdravou výživou pro "rychlé občerstvení" masového trhu, proto jsme se stali nejuznávanější společností v oboru - "zlatý standard " mezi přírodními vitamínovými a nutričními doplňky.

Společnost Nature's Plus, která slouží spotřebitelům s nezpochybnitelnou kvalitou a průběžnými vzdělávacími programy. Jakmile se setkáte s garantovanou účinností, kvalitou a efektivností našich produktů, pochopíte, proč standardy excelence společnosti Nature's Plus přinášejí produkty, které poskytují energii a zvýšený pocit pohody, který si naši zákazníci zaslouží.

Dobré zdraví všem,

Gerald Kessler

Zakladatel společnosti Natural Organics, Inc.

Zdrojem uvedených informací se nám stala společnost Energus s.r.o., Natures Plus a výsledky zkoumání Dr. Michaela Colgana                a Dr. Jamese F. Balche, M.D.