Mořská plazma QUINTON

Co je mořská plazma Quinton?

Koloidní organické minerály z planktonových oblastí v oceánu. Mořská plazma se pije a je prodávána ve skleněných ampulích. Každá ampulka obsahuje 78 minerálů a stopových prvků v přesných a vzájemně vyvážených poměrech. Tímto se téměř rovná složení minerálů v krevní plazmě. Je tak naprosto přirozená a vstřebatelná pro organismus. Na trhu není podobný produkt s takovým obsahem vzájemně vyvážených minerálů. Mořská plazma je naprosto přírodní. Není nijak chemicky upravena, ozařována nebo tepelně sterilizována. Je podrobena pouze studené mikro filtraci. Díky fytoplanktonu a zooplanktonu jsou minerály přeměněny na organickou formu a tělo je tak dokáže vstřebat. Díky vyváženým poměrům jednotlivých minerálů a stopových prvků se minerály vzájemně “nevytlačují”, ale doplňují tak, aby mohli v těle správně fungovat. To je velice důležité u všech minerálních doplňků. Málokdy to ale splňují.

Quinton mořská plazma 

Takže je to obyčejné moře?

Nejedná se o mořskou vodu, kterou můžete načerpat při dovolené na pláži. Mořská voda se čerpá v planktonových vortexových zónách. Voda v těchto místech je díky fytoplanktonu a zooplanktonu čistší a bohatá na minerály. Stejně tak, jako na souši existují místa hojnosti a bujaré vegetace, také v oceánech jsou místa, kde se ve větší míře vyskytují živočichové a rostliny. Je to proto, že podmínky pro život jsou v těchto místech lepší, voda čistší a bohatá na živiny.

Jedna krabička 30 ampulí stojí 900,- Kč.

QUINTON Hypertonic                Mořská plazma  

je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z oceánu, získávána z planktonových oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské „biocenózy“.

Jedna krabička 30 ampulí stojí 900,- Kč.

QUINTON Isotonic                      Mořská plazma  

je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z oceánu získávána z planktonových oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Je ředěna pramenitou vodou, pro nastolení stejné minerální koncentrace jako v organismu. Zachovává molekulární rovnováhu a svůj charakter „symbiotického prostředí“ – zcela PŘÍRODNÍ mořské vody (plazmy).

Jedna krabička 30 ampulí stojí 900,- Kč.

QUINTON Dermo 

Mořská voda, jako účinná látka, udržuje pokožku správně hydratovanou a významně zlepšuje její biomechanické vlastnosti. Když se nanese na pokožku, pomáhá udržet hydrominerální homeostázu (rovnovážný stav).

Quinton Dermo 150 ml stojí 385,- Kč.

QUINTON Nasal 

Správná nosní hygiena je důležitá u dospělých, dětí i u kojenců, jelikož nosní dutiny jsou ideálním místem pro šíření bakterií. Obvykle jsou sliznice prvním místem kontaktu s vnějšími vlivy a infekčními organismy. Pokud je na sliznici příliš velké množství hlenů nebo pokud je naopak nadměrně vyschlá, jedná se o nepříznivé faktory pro respirační výměnu s vnějším prostředím. 

Quinton Nasal Hypertonic/ Isotonic 150 ml stojí 385,- Kč.

Za jedno balení nosní hygieny pro děti 100 ml zaplatíte   290,- Kč.

QUINTON Totum sport  

Totum Sport je jediným produktem na trhu, který obsahuje 78 elektrolytů potřebných pro optimální hydrataci.

Jedno balení 10 x 20 ml stojí 620,- Kč.