Posilování s Pohodou a Stylem

Posilováním upevníte nejen své tělo, ale i psychiku, která se stane odolnější nejenom proti stresům. Posilováním si také vybudujete opravdu pevnou vůli, která se stane oporou ve všem co budete ve svém životě dělat. Vím, že to nebude hned, ale výsledek STOJÍ ZA TO.

Fyzická námaha mně dělá opravdu dobře a posilování v jakékoliv podobě, je součástí celého mého života. Mým nejintenzivnějším obdobím bylo rozmezí mezi léty 1982 až 1990. Nikdy jsem se nehnal za slávou a mé výsledky byly postavené na poctivé dřině a poctivém přístupu bez růstových hormonů, anabolických steroidů nebo jiných podpůrných látek. Díky trenérské škole a téměř čtyřiceti rokům promyšleného posilování jsem získal hodně zkušeností.

Možná jste podobně jako já, na svých začátcích v situaci, kdy si nejste zcela jisti správností svých postupů. Pokud také patříte k zastáncům zdravého způsobu posilování a udržování dobré kondice, mohu se s Vámi o své zkušenosti podělit a pomoci Vám najít způsob, díky kterému se ke svému cíli dostanete rychleji. 

Pro mě jsou důležité dva základní důvody, proč posilovat. Ten první je zdraví. Pokud svaly (svalový systém) nepracují správně nebo nejsou schopny zcela plnit svou funkci, například z důvodu oslabení, nenechají pohybové problémy na sebe dlouho čekat. Po stránce funkčnosti svalů, jejich vlivu na naši kondici, stav a to, jak se cítíme, moc kliček nevymyslíme. Oslabené je potřeba posílit a stažené (zkrácené) svaly je zapotřebí uvolnit.

Druhým důvodem je estetický vzhled. Tady máme všichni obrovské pole působnosti, rozdílné možnosti a také svá omezení. Každý z nás má tak trochu jinou představu o estetice svého těla a na to je nutné v budování svého plánu přihlédnout.

Možná mám pro Vás skvělou, překvapující nebo motivující myšlenku. Posilovat, nebo začít posilovat, se dá v každém věku. Pokud tvrdíte, že posilovat nemůžete, a přitom jste schopni zapnout dálkovým ovladačem televizi, pak jste schopni i posilovat. Pod pojmem posilování si nemusíte hned představovat trénink špičkových kulturistů nebo kulturistek a rozhodně se nemusíte bát, že „tak“ budete vypadat po tom, co začnete.

Samozřejmě jako vždy při svých doporučeních, nedělám výjimku ani při posilování. Základem i tady bude vaše Qi osobní hvězdice, pomocí které budu schopen mnohem přesněji zacílit způsoby a postupy, které Vám doporučím. Posilování je úžasné a dá se o něm mluvit hodiny. Nemělo by se ovšem stát jediným tématem rozhovoru. Nemělo by být vytrženo z celku (stylu), který Vás obklopuje, tvoří a tím pádem ovlivňuje. Jak se říká, vše je neustále v pohybu a vše souvisí se vším.

Napsalo se toho o posilování opravdu dost a stále přibývá nových informací. Vyznat se v nich, Vám může připadat složité a musím říci, že je toho dost, s čím nesouhlasím a co považuji za špatné. Nepřesnosti a chyby se ale objevují všude. Děláme je všichni.

Myslím si, že jsou to právě dlouholeté zkušenosti, které mi pomohly vše zjednodušit a nehledat vědu tam, kde to není zapotřebí.

Osobní poradenství na téma posilování, které trvá jednu hodinu, u nás stojí 1.000,- Kč

nebo 2.500,- Kč bez omezení času. Pokud se rozhodnete naší nabídky využít, snažte se, abyste si za vynaložené peníze odnesli co nejvíce rad, které budete schopni prakticky využít.

Je možné se dohodnout i na roli osobního trenéra a to i v rámci skupiny nebo týmu.

Společně budeme tvořit systém přímo Vám, jak se říká na míru. Nečekejte, že Vám sestavím trénink, který budete slepě následovat. Vhodný trénink pro Vás sestavíme společně tak, abyste se to naučili a byli schopni provádět si následné úpravy sami. Samozřejmě to neznamená, že nemůžeme dále spolupracovat. Mým cílem je, abyste se stali soběstačnými a uměli se co nejlépe orientovat v informacích a doporučeních, se kterými se budete setkávat.

Upřednostňuji osobní kontakt. Pokud ovšem máte problém se k nám dostat, ale máte kvalitní internetové připojení přes Skype, je možné provést naše setkání i tímto způsobem. Připomínám, že kvalitní obraz, zvuk, připojení a nerušené prostředí je zcela zásadní.